Проведення гей-параду у Києві 19 вересня 2021 року санкціонувала РНБО України

Проведення гей-параду у Києві 19 вересня 2021 року санкціонувала РНБО України

Цей орган все більш  забирає собі повноваження всіх гілок влади України. Він закриває неугодні телевізійні канали, вводить санкції проти своїх та іноземних громадян, повідомляє про чергові “вторгнення” російських військ, критикує західні країни за їх небажання воювати з Росією.

У той же час РНБО  робить усе, щоб сподобаться сучасним західним віянням. І довести, що “Незалежна” повністю відповідає усім вимогам для того, щоб її все-таки не миттям, так катанням, але прийняли в ЄС.

Так як з економікою повний крах, судова реформа все більше нагадує блукання в пошуках «чаші Грааля», корупція цвіте як ніколи, одним з небагатьох напрямків, де Україна може довести, що вона «справжня Європа», стала державна підтримка осіб нетрадиційної орієнтацій. Тим більше, що різні західні урядові та неурядові організації виділяють на такі цілі чималі суми.

Участь у таких “парадах” на Україні традиційно оплачується. Оголошення про це можна було раніше знайти на багатьох українських сайтах.

На сторінці прайд-спільноти в «Фейсбуку» «наголошується, що фінансування прайд-параду 19 в Києві “здійснюється США” і “різними фондами типу Сороса”.

Сам текст є безграмотним і грубим перекладом з англійської мови.

Український омбудсмен Людмила Денисова 19 вересня на своїй сторінці у Facebook закликала українців «бути толерантними та утримуватися від проявів дискримінації під час Маршу рівності».

Вона закликала владу Києва та правоохоронців забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку під час проведення заходу та гарантувати безпеку його учасникам.

У ході взяло участь кілька тисяч осіб, у тому числі іноземні громадяни та представники таких організацій, як «Amnesty international». На ньому  були   посли Великобританії, Швеції та Європейського Союзу.

Зовсім не дивно, що під час чергового засідання РНБО України 20 серпня 2021 року в закритому режимі розглядалося питання про організацію прайд-параду в Києві 19 вересня 2021 року, де вiн отримав схвалення всіх членів РНБО, включаючи президента України Володимира Зеленського і секретаря РНБО Олексія Данилова.

Пресі про прийняте рішення не повідомляли, щоб уникнути розголосу про державну підтримку гей-руху і виникнення скандалу.

До цього в Україні неодноразово повідомлялося про скандали, пов’язані з просуванням ідей такої «толерантності» з боку «Православної церкви України» і СБУ.

Залишається загадкою, скільки коштів, виділених на проведення гей-параду в Києві 19 вересня 2021 року США, осіло в кишенях українських чиновників.

0 0 голосів
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x